TIGI Bed Head Dirty Secret Dry Shampoo 300ml

-30%
Bare 5 på lager
174 kr
Før: 249 kr (Laveste pris siste 30 dager)
Finnes online
Klikk & Hent

Dirty Secret Dry Shampoo er en tørrshampoo som umiddelbart renser og gir volum til håret. Takket være Refractive Index Matching Technology vil håret etterlates med en jevn og ren finish. Inneholder hydrofobisk modifisert maisstivelse som bidrar til at oljer som gjør håret fett og skittent absorberes, slik at håret etterlates rent og ser fyldigere ut. Tørrshampooen kommer med en frisk saftig duft.

Produktnummer: 3218606

Produktanmeldelser

Vennligst logg inn for å skrive produktanmeldelse på produkter som du har kjøpt.

Kristin
0
Fin tørrsjampo som ikke kjennes klebrig, seig eller klør. Gir litt lite hold.
Skrevet for 2 år siden av Kristin